Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 0 чоловік

Новини

Метою цього дня було: сприяти формуванню в дітей комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях; розвивати фізичні показники, загартованість; стимулювати розвиток витривалості, рішучості, кмітливості; формувати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки; знаходити правильне рішення. Виховувати працелюбність, чесність, відвагу, дисциплінованість, увагу до ближнього, потребу жити в мирі та злагоді.

26 квітня - День пам’яті аварії на Чорнобильській АЕС. День, який на віки став чорним в історії нашої держави, в який ось вже 39-й рік поспіль ми вшановуємо загиблих ліквідаторів і дякуємо всім, хто ціною власного здоров’я боровся ( і продовжує боротися) з наслідками вибуху на 4-му енергоблоці.
Сьогодні ми вшанували усіх людей, хто загинув чи постраждав від Чорнобильської катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії. Лідери учнівського самоврядування разом із учнями 5-6-х класів переглянули та обговорили навчальні відео про причини, подію та про наслідки аварії.

З 2022 року Україна — найбільш замінована країна у світі. Діти можуть натрапити на вибухонебезпечні предмети просто під час прогулянки, особливо на територіях, де велися бойові дії.
Сьогодні ми долучилися до спільноти тих, хто формує культуру безпеки! Спільно з Міністерство освіти і науки України, ДСНС України, ЮНІСЕФ та EdEra нагадали учням правила мінної безпеки: не підходь, не чіпай, 101 набирай!

30 березня 2025 року завершився відкритий чемпіонат з волейболу "BILOGIRYA OPEN CUP 2025" серед юнаків та дівчат 7-9 класів.
7 турів у спортивних залах за звання чемпіонів боролися команди:
"Юнаки"
Квітневського ліцею;
Гулівецького ліцею;
Ямпільського ліцею;
Соснівської гімназії;
В.Боровицького ліцею;
Юрівецького ліцею;
Залузького ліцею.
"Дівчата"
Залузького ліцею;
Білогірської ДЮСШ;
Квітневського ліцею;
В.Боровицького ліцею;
Ямпільського ліцею.
Отож призерами серед юнаків стали:
1 місце - Залузький ліцей;
2 місце - Ямпільський ліцей;
3 місце - Квітневський ліцей.
Призери серед дівчат стали:
1 місце - Ямпільський ліцей;
2 місце - В Боровицький ліцей;
3 місце - Білогірська ДЮСШ.
Чемпіонат проходив за підтримки голови Білогірської селищної ради Василя Мельника, за організації відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту та Білогірської ДЮСШ.

У нашому ліцеї відбулося чергове випробування професійної майстерності – атестація педагогічних працівників. Це важливий етап у діяльності освітян, адже він не лише підтверджує їхню кваліфікацію, а й стимулює до подальшого професійного розвитку.
Цього року атестацію успішно пройшли 5 педагогів, які продемонстрували високий рівень знань, методичної підготовки та педагогічної майстерності. Вони підтвердили свої кваліфікаційні категорії, а дехто – підвищив рівень професійної компетентності.
Значну увагу під час атестації було приділено інноваційним методам навчання, інтеграції сучасних технологій у освітній процес, а також роботі з обдарованими учнями. Учителі ліцею вкотре довели, що готові до нових викликів і прагнуть вдосконалювати навчальний процес відповідно до сучасних стандартів.
Вітаємо наших педагогів із успішним проходженням атестації! Бажаємо подальших професійних звершень, натхнення та нових здобутків у вихованні майбутнього покоління!

Сьогодні в рамках Шістнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Джура як виховна система формування національної ідентичності» (далі – Конференція).
Організаторами Конференції є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Інститут проблем виховання НАПН України, Державна установа Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Громадська організація «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна та громадянська ідентичність».
Напрямки роботи Конференції:
1. Формування української національної ідентичності в учнів/учениць та студентів/студенток в умовах війни.
2. Основні напрямки діяльності у сфері національно-патріотичного виховання.
3. Проєкт «Активні парки – Нація загартованих».
4. Система виховання сучасного українця: національно-патріотичне виховання учнівської молоді.
5. Система виховання та ідеологія гри «Джура».
6. Джура в моєму закладі: власний приклад для молоді.
7. Школа виховників Джур.
В конференції прийняла участь Мельничук Любов Миколаївна, яка є виховником курення імені Олександра Омельчука нашого ліцею.

На базі нашого закладу відбулися батьківські збори для батьків і учнів 11-го класу. Основною темою зустрічі стало обговорення особливостей складання національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2025 році, а також вирішення важливих організаційних питань, пов’язаних із завершенням навчального року.
На зборах було розглянуто основні етапи реєстрації на НМТ-2025, формат проведення тесту, структура, зміст завдань, обов’язкові та додаткові предмети, особливості підготовки учнів до тестування в умовах нових вимог,
Успішне складання МНТ — свято не тільки для дитини, але й для всієї родини. Не сприймайте відмінний результат як належний і єдиний можливий, у будь-якому разі порадійте з дитиною.
Незадовільний результат — це не трагедія, це досвід. Не махайте приречено руками, не вішайте ярлика «нездара» на свою дитину. Обговоріть те, що трапилося, і врахуйте цей досвід. По суті, наші діти не просто складають іспити з навчальних предметів, вони вчаться долати труднощі. Ця форма перевірки знань є випробуванням характеру, сили волі, уміння потрібної миті проявити себе, показати свої досягнення в певній галузі, уміння не розгубитися, упоратися із хвилюванням — цього неодмінно треба вчити та вчитися.
Вірте у свою дитину, її здібності, знання. Дайте їй відчути, що ви її любите, розумієте і підтримаєте у будь-яких ситуаціях.
Дякуємо всім батькам за активну участь у зустрічі.

Професія має приносити не лише дохід, а й задоволення. Тільки так людина стане справжнім професіоналом і досягне успіху. Але як вибрати діяльність майбутнього, коли тобі всього 13-16 років? На що звернути увагу, щоб не помились з важливим кроком у житті та не втратити інтерес до справи через кілька років?
Рішення про професію варто ухвалювати, спираючись на різну інформацію – про прагнення, знання, навички та купу інших не менш важливих чинників.
Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, бо від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.
Сьогодні в наш заклад освіти завітали представники від Острозького ВПУ. Школярі дізналися про професії, за якими ведеться підготовка в цьому закладі освіти, правила прийому та проживання.
Спілкування з педагогами викликали жвавий інтерес до робітничих професій, їх актуальності, можливостей навчання, перспектив вибору подальшої освітньої траєкторії.

Сьогодні відбулися змагання з ВОЛЕЙБОЛУ (серед юнаків та дівчат 5-9 класів Білогірської громади) в рамках проекту Президента України Володимира Зеленського “Пліч-о-пліч” Всеукраїнські шкільні ліги”.
Наша збірна команда також взяла участь в змаганнях.
Змагання були дуже цікавими, інтригуючими й, водночас, доволі напруженими. Запекла боротьба тривала під час кожного поєдинку.
Оскільки рівень підготовки був надзвичайно високим у всіх команд.
Такі спортивні змагання об’єднують та дозволяють юним спортсменам проявити свої найкращі здібності.
Наші учні докладали максимум зусиль, аби здобути перемогу і здобули призові місця: перше місце серед хлопців та перше місце серед дівчат.
Дякуємо команді за наполегливість, достойний виступ, за ваші старання.
Дякуємо ЗСУ за змогу займатись активною руховою діяльністю, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!
«РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», обов’язково.

Куємо перемогу на своєму фронті.
Нині доля України в руках військовослужбовців Збройних Сил України, адже саме на їхніх плечах лежить найбільший тягар відповідальності за долю української держави та захист її територіальної цілісності. Проте потужність нашої армії залежить також і від допомоги тил.
Віримо, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо здолати ворога, захистити Батьківщину та зберегти мир в Україні.
Разом ми сильніші!
Слава Україні!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.